This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
24.02.2016 12:00:00 Sputnik käivitas uudisteportaali Eestis (0)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


Rahvusvaheline teabeagentuur ja raadio SputnikRahvusvaheline teabeagentuur ja raadio Sputnik käivitasid nii eesti-, kui venekeelse uudisteportaali Eestis. Tallinnas asuvas peakorteris paiknev professionaalne ajakirjanike ja toimetajate meeskond edastab rahvusvahelisi ja kohalikke uudiseid ja arvamusi aktuaalsetel teemadel kogu nende paljususes.

"Sputnik on kaasaegne massimeediavahend, mis erineb teistest eelkõige maailma mõistmise teemadevaliku ja vaatenurga poolest," märgib Sputnik peatoimetaja Margarita Simonjan.

Uudisteportaal Sputnik Eesti pakub lugejale mitmekülgset multimeediasisu: infograafikat, videot, fotoreportaaže, on-line lülitusi, internet-hääletusi. Lisaks operatiivsetele uudistele on Sputnik Eesti auditooriumile kättesaadavad ka analüütilised materjalid, eksklusiivsed intervjuud, eksperthinnangud.

Sputnik kontseptsioon on juhtivad ringhäälingutehnoloogiad, kõrge professionaalsus ja tarbijalähedus, mis võimaldab Sputnik'ul kiiresti areneda ja võita kuulajaskonda kogu maailmas. Moto "Räägime seda, millest teised vaikivad" kajastab täielikult Sputnik uudisteressursside sisu, mille eesmärk on viia tarbijani erinevad hinnangud maailmasündmustele.

Sputnik (sputniknews.com) on uudisteagentuur ja raadio, mille multimeediavahendite tegevushaare ulatub kümnetesse riikidesse. Sputnik sisaldab võrgulehti, analoogset ja digitaalset ringhäälingut, mobiilirakendusi ja lehekülgi sotsiaalvõrgustikes. Tellijateni jõuavad Sputnik ööpäevaringsed uudistevood  inglise, araabia, hispaania ja hiina keeles.

RUS: Россия запустила в инфополе Эстонии свой «Sputnik»Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a

Evrokatalog.eu - Поиск работы за рубежом, всё о трудоустройстве и работе в Европе по-русски
Сайте о Куремяэ и его окрестностях

Участник конкурса сайтов Русское зарубежье-2013

 
Фонд «ОКА» (Очень Качественные Акции) – российская неправительственная организация
Международный русскоязычный информационно-аналитический портал «NewsBalt»
туристическое бюро
Сайт российских соотвечествеников, проживающих в Казахстане!!!
Человеку, впервые вступившему на палубу такого огромного судна, как «Крузенштерн», трудно представить, как можно им управлять.
Арсенал - крупнейший интернет-военторг
Учебно-развивающий центр «JÄRELEAITAJA» - некоммерческое образовательное лицензированное учреждение
Новая музыкальная радиостанция «Лазурная волна» - проект «Франко-русской ассоциации» - специально для русскоговорящих людей проживающих за пределами России.

ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир