This option will reset the home page of this site. It will restore any closed widgets or categories.

Reset
Новости, факты, комментарии...
04.08.2011 10:19:29 Eesti on hädas, aga midagi ei tee (0)
Печать  
Послать другу  
Комментарии  


Väljavõte Delfi veebist.

Дельфи Nagu ütleb välisminister Urmas Paet, on Eesti hädas Vene propaganda valedega, millele on justkui võimatu vastu seista. Tekib küsimus, et kui Eesti jääb juba Vene propagandaga hätta, mis siis kavatsetakse sõjamasina vastu ette võtta? Aga teatavasti eelneb lahingutegevusele propaganda, näiteks 1930ndatel tehti Venemaal venelaste seas kõva selgitustööd Eestist kui mahajäänud maast, mis olla olnud esiteks väga vaenulik ning teiseks väga madala kultuuritasemega ning polnud ime, et lihtne vene sõdur tuligi siia omast arust kultuuri tooma, võitlema vaenuliku kultuuritusega.

Nüüd loob Vene pool müüti Eestist kui natslikust (fašistlikust) maast, mis loomulikult natsismi all kõvasti kannatanud venelasi ärritab. Kas Eesti pool on üldse võtnud eesmärgiks vastupropagandat teha? Näha ega kuulda pole küll mitte kusagilt, kostab ainult õnnetut oigamist ja kaeblemist. Eesti valitsus on kohaldanud massiliselt teatud noortele venelastele sissesõidukeeldusid, aga see ärritab niigi eksitatud inimesi veel rohkem ja jätab mulje, et eestlastel on midagi varjata. Ometi on vastupropaganda tegemine kordades odavam kui sõjatehnika soetamine. Pealegi on tegemist üksikute valede ja pooltõdedega, millel Vene pool juba aastaid tantsib ja millega pole praegu veel sugugi raske toime tulla.Поделитесь своим мнением


Зарегистрироваться или войти. Войти через


 
a

Evrokatalog.eu - Поиск работы за рубежом, всё о трудоустройстве и работе в Европе по-русски
Сайте о Куремяэ и его окрестностях

Участник конкурса сайтов Русское зарубежье-2013

 
Фонд «ОКА» (Очень Качественные Акции) – российская неправительственная организация
Международный русскоязычный информационно-аналитический портал «NewsBalt»
туристическое бюро
Сайт российских соотвечествеников, проживающих в Казахстане!!!
Человеку, впервые вступившему на палубу такого огромного судна, как «Крузенштерн», трудно представить, как можно им управлять.
Арсенал - крупнейший интернет-военторг
Учебно-развивающий центр «JÄRELEAITAJA» - некоммерческое образовательное лицензированное учреждение
Новая музыкальная радиостанция «Лазурная волна» - проект «Франко-русской ассоциации» - специально для русскоговорящих людей проживающих за пределами России.

ПОЛЕЗНЫЙ ПОРТАЛ О ТУРИЗМЕ
Фонд Русский мир